Rate this page

neden biz ?

Tamamiyle müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, söz verdiğimiz zamanda eksiksiz bir çalışmayı en uygun ücrete sizlere sunmak için yaptığımız tüm çalışmalar, bizi tercih etmenizde ki başlıca faktörlerdir.

Sevgili akademisyenlerimiz, araştırmacılarımız, üniversite öğrencilerimiz ve yabancı dile ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarımız. Uzun yıllar boyunca Sivas ve çevre illerde vermiş olduğumuz çeviri hizmetlerimizi artık tüm Türkiye geneline yaymaya karar verdik. Bu kararı vermemizdeki en büyük etken şu ana kadar bizimle çalışmış olan siz değerli dost ve müşterilerimizin ısrarıdır. Bizler; ülkemizin en önemli üniversitelerinden mezun olmuş ve halen bir çoğu çeşitli üniversitelerde öğretim görevlisi olarak çalışmaya devam eden, yurt dışında uzun süre kalmış, master yapmış uzmanlarımızla artık sizin de hizmetinizdeyiz. Kalitenin asla tesadüf olmadığını bilenlerdeniz. Bunun yanında en küçük bir kelime hatasının ya da çeviri hatasının nelere mal olacağını bilenlerdeniz. Bu yüzdendir ki yıllardır sıfır hata sloganıyla hizmet vermekteyiz.

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıların farkındayız. Bu yüzdendir ki bir çeviri sayfası için astronomik ücretler talep etmeyeceğiz. En kaliteli hizmeti, en profesyonel uzmanlarla, en ekonomik şekilde gerçekleştireceğiz. Bizimle iletişime geçtikten sonra bir çeviri sayfanızın çeyrek kısmını ücretsiz olarak çevirip size göndermekteyiz. Burada amacımız çevirimizdeki kalitenin farkına varabilmenizdir. Şunun da garantisini vermekteyiz ki çevirileriniz en akıcı ve anlaşılır şekilde Türkçeye çevrilecektir. Anlamsız ve uyumsuz cümleler asla çevirilerimizde bulunmamakta, bunun garantisini sizlere vermekteyiz.

Değerli yüksek lisans ve doktora öğrencilerimiz. Tezlerinizde, çalışma ve projelerinizdeki çevirileriniz için de artık biz varız. İster telefonla ister internet sitemizdeki formu doldurarak bizimle iletişim kurduktan hemen sonra size geri dönülecek, en hızlı şekilde çevirileriniz en ekonomik fiyatlarla yapılarak hizmetinize sunulacaktır.

Unutmayınız ki; akademik hayatınızda yükselebilmek için basamakları adım adım ve sağlam bir şekilde çıkmalısınız. Bizler bu hizmeti sunmak için en yetkin ve en profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Sizler de şimdiye kadar bizimle çalışıp mutlu olmuş müşterilerimiz, dostlarımız arasında yer almak için acele ediniz.