Rate this post

Uygun fiyatlı olarak Osmanlıca, İngilizce ve Farsça dillerinde çeviri verilmektedir. İngilizce çeviri fiyatları ile uygun olup bizi tercih eden müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Osmanlıca Çeviri Fiyatları ile uygun olup Osmanlıcaya hakim uzmanlarımız tarafından içeriği nitelikli olan çalışmalar yapmaktayız. Uzman ekibimiz profesyonel olup İngiliz dil edebiyatı, Fars dil edebiyatı alanlarından mezun kişilerden oluşmaktadır. Her biri alanına hakim olan kadromuz profesyonel çeviri alanında piyasada hizmet veren en ucuz çeviri yapan tercümanlar firmamızda çalışmaktadır. Ayrıca uygun Farsça, Osmanlıca ve İngilizce Çeviri Fiyatları ile tez yazım danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bu dillerdeki tezleriniz için alanında deneyimli uzman kadromuz ile kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca web sitemizde firmamızın vergi numarasını kontrol edebilirsiniz. Çalışmalarınız için sizi çalışmanıza hizmet verecek o dilde uzman olan danışman hocamız ile konuşup görüş almanızı sağlıyoruz. Eğer çalışmanızı bizimle yapmaya karar verdiğiniz an itibari ile tez yazılarınız için gizlilik güvenirlik ve zamanında teslim sözleşmesi esasına göre hizmet verilmektedir. Bu nedenle hiçbir sıkıntı çekmeden çalışmalarınızı teslim alırsınız. Ayrıca çalışmalarınızın evrensel ölçekli olarak duyulmasını istiyorsanız akademik makalelerinizin de çevirisi yapılmaktadır.

Şu yazımıza da incelemek isteyebilirsiniz: Osmanlıca Çevirinin Doğru Adresi

Çalışmanıza göre belirlenen çeviri hizmeti fiyat teklifini kabul etmeniz halinde toplam ücretin belirli bir miktarını size ileteceğimiz hesap numaralarına gönderip dekontunu tarafımıza mail yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir. Bizi tercih ettiğiniz andan itibaren çalışmalarınızın çevrisi tecrübeli akademik uzmanımız ile öncesinde ve çalışma tamamlandığı ana kadar olan süreçte telefonda görüşmenizi sağlıyoruz ve kesintisiz bilgi sağlamaktayız. Zaman yönetimi konusunda tecrübeli ve problemsiz olarak hizmet veren ekibimiz istediğiniz teslim tarihinde çalışmanız gönderilmesi konusunda özen göstermekte olup garanti vermektedir. Ayrıca yurtdışı için resmi evraklarınızın çevrisi yeminli tercümanlarımız tarafından yapılıp isterseniz noterden onaylı şekilde size elden teslim edebiliriz.

Resmi içerikli evraklar kargo ile gönderilmesi mümkün olmamaktadır. Ayrıca  web sitemiz üzerinden iletişim formunu doldurarak ya da kurumsal şirket hattımız ile danışanlarımıza hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz. Firmamızdan istediğiniz çeviri hizmeti konusunda talep formunu doldurup, tarafımıza illetiğinizde en kısa sürede size dönüş sağlayanacaktır. Osmanlıca, İngilizce ve Farsça çeviri hizmetinde firmamız piyasaya göre en uygun fiyatlı olup ayrıca size uygun taksitlendirme fırsatı da sunmaktayız. Geleceğiniz için önemli olan bu çalışmalarınız akademik olarak nitelikli şekilde çevrilmektedir ve sonrasında bir sıkıntı olmayacağının garantisini vermekteyiz. Siz de vakit kaybetmeden nitelikli çeviri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.