Rate this post

İngilizce Türkçe çeviri ve tercüme hizmetleri sunan şirketimiz yapısı ve değerleri gereği sağlamış olduğu hizmetlerin temel odağını her zaman müşteri olarak belirlenmiştir. Şirketimiz tarafından sunulan tüm hizmetler müşterilerimizin belirlemiş olduğu şartlara göre ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmaktadır. Bu doğrultuda geliştirilen hizmetlerimiz müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Tercüme işlemi süresince müşterileri ile iletişim halinde olan şirketimiz talep etmeniz üzerine tercüme işlemi yapıldığı esnada fikrinizi değiştirmeniz halinde anlık olarak değişim yapma imkanına sahiptir. İngilizce tercüme konusunda uzun yıllardır hizmet vermekte olan şirketimiz birbiriyle uyumlu ve uzun süredir birbiri ile çalışan çeviri personellerinde oluşan deneyimli bir ekipten oluşmaktadır ve bu sayede yer aldığımız büyük projelerde sıkı bir işbirliği ile güçlü ve kaliteli bir çeviri imkanı sunabilmektedir. Bütün bu etkenler bir araya geldiğinde başarımızın temelini oluşturmaktadır.

Çeviri Hizmetlerimizin İşleyişi

Tercümanlarımız bilgilerinizi ve belgelerinizi aldıktan sonra gerekli incelemeleri yaparak belgenin içeriğine uygun olan tercümanlarımız görevlendirilerek ingilizce çeviri hizmeti süreci başlatılmaktadır.  Müşterilerimizin kalite beklentisini tam anlamıyla karşılamak için tercüme süreci boyunca teslim edilen belge veya metnin tercüme işlemi yapıldıktan sonra doğrudan müşteriye teslim edilmektedir. Müşteriye çeviri işlemi yapılan belge ya da metnin kusursuz olarak teslim edilebilmesi için deneyimli editörlerimiz tarafından tercüme işlemi sonucu kalite kontrol işlemi de yapılmaktadır. Kalite kontrol işlemi sayesinde metin içerisinde olabilecek ufak miktardaki yazım hataları, anlam bozukları ve usul hataları tespit edildikten sonra gerekli düzenlemeler ve düzeltmeleri yapılarak kalite kontrol birimimize gönderilmektedir. Burada tekrar kontrol edilen çeviri herhangi bir sorun ve yanlışlık yaşanmadan müşterilerimize teslim edilmektedir. Çeviri firmamız hiçbir şekilde hataya tölerans göstermemektedir. Bu yüzden müşterilerimize vermiş olduğumuz kaliteli ve hızlı çeviri garantisi ile yaptığımız işten her zaman emin olmaktayız ve çeviri hizmeti sunabilmek için gerekli şartları sağlayan şirketimiz bütün dünyada geçerliliği olan ve Avrupa Birliği tarafından tanımakta olan yegane standart belgeleri ve kalite sertifikalarına sahip olarak çeviri hizmetlerini sunmaktadır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Şirketimiz vizyonu gereği en kaliteli çeviri hizmeti vermek, gelişen teknoloji kapsamında deneyimli ve konusunda uzman tercüman grubu ile birlikte faaliyet gösterdiğimiz çeviri ve tercüme sektöründe hem Türkiye’de hem de dünya genelinde saygın bir konuma gelmek için çalışmaktadır. Sunmuş olduğumuz çeviri hizmetleri vasıtasıyla uluslararası alanda da kendimizi ispat etmek istemekteyiz. Çeviri şirketimizin tüm belge ve metinlerin çevrilmesinde müşterilerimize her zaman için en kaliteli ve en iyi çeviri hizmetini en uygun  çeviri fiyatları ile en hızlı şekilde sunmaktır. Ayrıca sunmuş olduğumuz yüksek kalitedeki çeviri hizmetlerinin uygun maliyetler ile müşterilerimize servis edilmesi ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimiz tarafından takdir ve tercih edilmek en büyük misyonumuzdur. Müşterilerimizin çeviri konusundaki her türlü ihtiyacı bizim için yerine getirilmesi gereken bir görevdir. Bunun bilincinde olan şirket tercümanlarımız diller arası kusursuz şimdi gerçekleştirmek için çalışmaktadır.

Şirketimiz Hakkında

Şirketimiz her zaman için en uygun ingilizce tercüme fiyatları ile en iyi çeviri hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir. Faaliyetlerini de bu yönde gerçekleştiren çeviri ve tercüme şirketimiz başarılı hizmetlerinin karşılığını müşterilerimizin firmamızı referans göstermesi ile almaktadır. Firmamızın çeviri hizmeti sunduğu ve firmamıza referans olan müşterilerimizin firmamız hakkındaki düşüncelerini öğrenmek için referans bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Firmamız tarafından  müşterilerine sunulmuş olan ayrıcalıklı kaliteli ve hızlı çeviri hizmetinden faydalanmak istiyorsanız iletişim kısmında yer alan bilgilerimizden bizimle irtibat kurarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.