ÇEVİRİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAZISI

            Çeviri hizmetleri talep formunu doldurup tarafımıza ilettikten sonra çeviri örneğini gerçek anlamda kendini yetiştirmiş, alanında uzman ve akademik seviyedeki hocamıza gönderiyoruz. Hocamız tarafından fiyat teklifi verilip sizin tarafınızdan da onay alındığı takdirde sizi hocamız ile görüştürüyoruz. ÜCRETSİZ ÇEYREK sayfa çeviriyi tarafınıza gönderiyoruz ve yapılan çevirinin kalitesini de görmüş oluyorsunuz. Ayrıca çevirinizle ilgili tarafınıza taksitlendirme imkânı sağlıyoruz.

En önemli husus işinizi akademik seviyede yapalım, siz de reklamımızı yapın.

SORU: Telefonda aramaktansa talep formunun doldurulup tarafımıza iletilmesinin faydaları nelerdir?

CEVAP: Çevirinizin metin zorluğu ve karakter sayısına bakılarak akademik seviyedeki hocalarımız tarafından sizlere gün içinde (hızlı bir şekilde) telefonda dönüş sağlanmasıdır.

NOT: Akademik seviyedeki hocalarımız ile telefonda görüşme zamanı hafta sonu kesintisiz 24 saat, hafta içi 12:00-13:00 ve 16:30 sonrası gerçekleştirilmesi nedeniyle (Hocalarımız ile görüşmek istemeseniz dahi) belirtilen saatlerde aradığınız takdirde tarafınıza daha detaylı bir şekilde bilgi verilecektir. Acil durumlarda kesintisiz 24 saat arayabilirsiniz.

This form does not exist